מונדיאל 2014
www.one.co.il (© כל הזכויות שמורות. סיטינט בע"מ 1999-2013)
עודכן: 12/03/2013 | מאת מאת שירי אלג'ם| www.one.co.il

אלמוג כהן: כואב לי בשביל הקהל, זה כישלון גדול

קשר הפועל יצא מתוסכל מה-1:0 בראשל"צ וההדחה מהגביע. פרדי: "הפסדנו בצורה קטסטרופלית". באדיר התנצל בפני האוהדים. צפו בתקציר


אלמוג כהן: כואב לי בשביל הקהל, זה כישלון גדול

דמארי מתוסכל מההדחה הכואבת (יוסי ציפקיס)

הלם בהפועל תל אביב. האדומים הפסידו 1:0 בחוץ להפועל ראשל"צ ברבע גמר הגביע ולאחר שלוש שנים רצופות בהן חגגו גביע, נאלצים לסיים מוקדם את דרכם במפעל.

וואליד באדיר, שחגג יום הולדת 39, הלך בסיום המשחק לאוהדים וביקש סליחה על ההפסד המביך, כשכל השחקנים נראים שפופים ומתוסכלים, בדיוק כמו מאמנם פרדי דוד.

"הפסדנו את הגביע בצורה קטסטרופלית. נשאר לנו המקום השלישי ולא נוותר בקלות. ניסיתי כל מיני דרכים על מנת לפתור את הבעיות ואמשיך לנסות ומקווה שאצליח. נמשיך לעבוד קשה, להרים את הביטחון של השחקנים ולשפר אותם ברמה המקצועית על מנת להגיע למקום שהצבנו לעצמנו", אמר המאמן המאוכזב.

קשר הקבוצה, אלמוג כהן, התייחס להדחה: "צריך להרים את הראש כי יש להפועל עוד מטרות העונה. זאת תקופה שכלום לא הולך בה".

"כל השחקנים מנסים אבל זה לא מתחבר לנו, מסירות לא הולכות, שערים לא נכנסים ואנחנו לא נראים טוב", הוסיף הקשר: "צריך לתת שחקנים שקט. כל אחד צריך להיות בבית עם עצמו ולחשוב מה הוא לא עשה טוב ובמשחק לתת מלחמה ולהשתולל. כל השאר יגיע לבד"

עוד הוסיף אלמוג כהן: "כואב לי בשביל הקהל שבא היום. אנחנו לא יכולים להסתכל להם בעיניים ואנחנו מקווים שבסוף העונה נעשה אותם מאושרים. הקהל של הפועל הכי איכותי בארץ, הוא תמיד מעודד ותומך. זה כישלון גדול לסיים בלי תואר. אני מאוד מאוכזב".

the new Skype!
0‏‏תגובות
גלול למעלהגלול למטה

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק