מונדיאל 2014
www.one.co.il (© כל הזכויות שמורות. סיטינט בע"מ 1999-2013)
עודכן: 15/02/2013 | מאת מאת אורטל עמר| www.one.co.il

4 אדומים נשלפו ב-15 שניות, משחק בליגה א' פוצץ

הקרב בין מכבי ב"ש לערד החזיק מעמד 60 דק' אז הרחיק השופט 4 שחקנים, חש מאוים ושרק לסיום. מאמן ערד: "היה שיפוט בעייתי", מוטי אבוקסיס: "שטויות"


4 אדומים נשלפו ב-15 שניות, משחק בליגה א' פוצץ

אלימות, משחק שפוצץ וחשד למכירה בליגה א' (שי לוי)

האלימות בכדורגל הישראלי ממשיכה להרים ראש והפעם האירוע התורן הגיע מהמשחק שנערך היום (שישי) בין מכבי באר שבע והפועל ערד בליגה א' דרום, משחק שלא הגיע לסיומו בזמן החוקי.

מכבי ב"ש אירחה את הפועל ערד למשחק מתוח שכן ערד נמצאת בתחתית הטבלה עם 12 נקודות בלבד. בזמן שלוח התוצאות הראה 1:2 לטובת מכבי ב"ש, נשלף כרטיס אדום לשחקנה של ערד (צהוב שני) ומכאן הכל החל להתלהם. שחקנים של ערד הגיעו לסביבתו של השופט, אבידן יניב, וטענו לשיפוט לא צודק. יניב החליט לשלוף אדום אחרי אדום ובחר להוציא בסך הכל בתוך 15 שניות ארבעה אדומים, לרונן חדד, דור סבן, מאור גוזלן ורותם מרום. האחרון שהורחק, הואשם כי הרים ידיים לעברו של השופט מה שגרם סופית לפיצוץ המשחק.

מרום בתגובה: "אני משחק כדורגל הרבה זמן ובחיים לא ניתקלתי בשיפוט כזה שמכריע משחק בלי שיקול דעת. ארבעה אדומים ב-15 שניות לא ראיתי באף משחק כדורגל בעולם. זה לא הגיע לאלימות ולמכות עם הידיים, הייתה המולה סביבו, ניסינו לדבר איתו וכל אחד שניסה, קיבל אדום. אם רוצים להוריד את ערד ליגה שיורידו אותנו כמו שצריך, לא יכול להיות שהשופטים הם אלו שיכריעו. רוצה לפרוש מכדורגל אחרי מה שקרה".

מאמן ערד, ניר חזות, הוסיף בסיום: "היה משחק טעון מאוד כי זה שתי קבוצות מהדרום שנלחמות לא לרדת ליגה. השיפוט היה בעייתי, היו המון שריקות לחובתינו, כולל שריקות לשני פנלדים שלא היו. כתוצאה מכך, שחקנים התלהמו ולא קיבלו בהבנה את המצב, המשחק נגרר למקומות שהוא לא היה צריך להיגרר, אני לא מאמין שהשחקנים שלי קיללו אותו, הם סך הכל באו בטענות לשיפוט. אני מגנה אלימות".

על החשד למכירות של משחקים אמר חזות: "צריך לעשות לכך סוף. יש עננה מעל כל הסיפורים שקבוצות מוכרות משחקים. ראינו את זה לפני שבוע במשחק של מכבי ב"ש נגד כפר שלם. ההתאחדות צריכה להתייחס למקרים האלה ברצינות. עדיף לסגור את הליגות האלה, אנשים משקיעים מזמנם ומכספם בשביל שיבואו להרוס להם? אני בטוח שיש מכירה של משחקים בליגות הנמוכות".

מהעבר השני לא מתרגשים, יו"ר מכבי ב"ש, מוטי אבוקסיס, אמר בתגובה למקרה: "אין שום מכירת משחקים, זה שטויות. השחקנים צריכים לקבל את החלטות השופט. לי אמרו שהשופט הותקף ואין הצדקה לאלימות. הם צריכים לקבל עונש זה לא יכול להיות דבר כזה במיוחד בתקופה כזו שהאלימות כל כך גועשת. הכל התחיל מפני שהשופט הוציא אדום, איפה נשמע דבר כזה. אני מאמין שהשופטים יעבירו את הדו"ח להתאחדות והם יפתרו את הבעיות. למי שיש בעיה עם מכירת משחקים, יש את משטרת ישראל בשביל כך".

the new Skype!
0‏‏תגובות
גלול למעלהגלול למטה

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק