מונדיאל 2014
www.one.co.il (© כל הזכויות שמורות. סיטינט בע"מ 1999-2012)
עודכן: 04/12/2012 | מאת מאת גיא בן זיו| www.one.co.il

הוארך מעצרם של שני חשודים בתקיפת אוהד חיפה

מעצרם של החשודים, אוהדי בית"ר, הוארך ביום וחצי. משטרת ירושלים: "חוקרים את מעורבותם". אח של אחד העצורים: "עצרו את האנשים הלא נכונים"


הוארך מעצרם של שני חשודים בתקיפת אוהד חיפה

אוהד חיפה שהותקף על ידי אוהדי בית"ר (עמית מצפה)

המשטרה עצרה היום (שלישי) ארבעה אוהדי בית"ר ירושלים החשודים בתקיפת אוהד מכבי חיפה שנזקק לתפרים בראשו בסיום המשחק בין הקבוצות באצטדיון טדי. בהמשך, הוארך מעצרם ביום וחצי של שניים מהעצורים שייתכן וקשורים בעקיפין לאירוע ולא בהכרח היו אלה שביצעו אותו.

במשטרת ירושלים אמרו בתגובה: "נעצרו חשודים בנוגע לתקיפת אוהד מכבי חיפה, מעצרם של שני אוהדים הוארך ביום וחצי ואנחנו חוקרים את מעורבותם בסיפור". במשטרה אומרים כי יש בידיהם מידע חשוב בנושא, אך עדיין ישנה עבודה לעשות על מנת לסגור את הסיפור ומאמינים שבסופו של דבר תהיה הצלחה בנושא הזה כפי שהיה עם האוהד שזרק את המצת על הקוון בטדי.

אגב, המשטרה חקרה גם את הנשים של שניים מבין ארבעת האוהדים שנעצרו. אח של אחד העצורים טוען: "עצרו את האנשים הלא נכונים, הם לא קשורים לתקיפת האוהד מחיפה, המשטרה סתם מעכבת אוהדים עם משפחות וילדים שאין להם קשר למקרה הזה".

אדם נוסף הקשור לאחד העצורים הוסיף: "איך ייתכן שעוצרים אנשים בני 25-26 עם ילדים ומשפחות כשהנער שהותקף בסיום המשחק טוען שתקפו אותו ילדים בני 16 עד 20". כל ארבעת האוהדים נמצאים מהבוקר בידי משטרת מוריה בירושלים.

אסף גדיאל, האוהד המותקף, אמר בתגובה למעצר לכתבנו דורון בן דור: אני לא מתלהב מהעובדה שנעצרו ארבעה חשודים. אני יודע שהמשטרה עושה ומשקיעה המון בחקירה הזאת, אבל אני מקווה שבסופו של דבר אלו שעשו את זה ייתפסו. אני הגעתי לתחנה בירושלים לדיון בנושא ולא יצאתי יותר מדי אופטימי. ברגע שיהיה יותר בשר ויעלו על הפוגעים בי, אהיה מרוצה יותר".

the new Skype!
0‏‏תגובות
גלול למעלהגלול למטה

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק