מונדיאל 2014
www.one.co.il (© כל הזכויות שמורות. סיטינט בע"מ 1999-2012)
עודכן: 01/02/2012 | מאת מאת אופירה אסייג| www.one.co.il

רימון עשן נזרק לחצר ביתה של אשתו של אלי טביב

פרסום ראשון: עליית מדרגה חריפה באלימות נגד בעלי הפועל. חבלן הגיע לבית. הבעלים במיאמי, דנה לבדה עם בתה בת הארבע. הדובר: "שפל חדש"


רימון עשן נזרק לחצר ביתה של אשתו של אלי טביב

אלי טביב ודנה אשכנזי. רגע לא נעים

האלימות נגד אלי טביב מגיעה לשפל נוסף: רימון שני נזרק לחצר ביתו של בעלי הפועל, כשהחשד הוא שמדובר באוהדי הפועל תל אביב. לפני כחודשיים זה היה כשטביב ישן בשלוש לפנות בוקר, והבוקר (רביעי) טביב במיאמי ואשתו, דנה אשכנזי, עם בתה הקטנה בת ה-4 נחרדת כאשר לחצר ביתה בשכונת תל ברוך בצפון ת"א נזרק רימון שהלחיץ את כל השכונה.

דנה מיד צלצלה למשטרה, וחבלן משטרתי שהגיע למקום תיחם את האיזור ויצר בהלה בקרב השכנים שנרגעו לאחר שנודע שמדובר רימון עשן בלבד.

טביב מודע לכל המתרחש גם בביתו למרות שנדובר בשעת לילה מאוחרת במיאמי ובקרוב הוא יגיב בחריפות נגד אותם עבריינים שמחליטים לכאורה לעשות ככל העולה על רוחם בעקבות מחאתם נגד טביב.

אמיר דן, יועץ התקשורת של הפועל תל אביב מסר: "מה שהזהרנו שיקרה קרה - הקו האדום נחצה! לזרוק רימון על אמא וילדה זה מעשה מזעזע ושפל".

"זהו יום שבו כל אוהד צריך להתבייש. זאת בושה גדולה למועדון, לאוהדים ולכדורגל הישראלי. מי שלא מנער את האנשים האלה מקרבו בעצם משלים עם צעד מסוכן, עברייני ופסול זה".

"הגיע הזמן כי כל האוהדים יפסיקו לשתוק וישמיעו קול ברור ונחרץ כנגד אותו קומץ. הגיע הזמן שהרוב הדומם ישמיע את קולו יוקיע ויתנער מהם בצורה ברורה ונחרצת. אלו אינם ערכי הפועל תל אביב, אלו אינם הערכים עליהם גדלו אוהדי המועדון ועבריינות ופגיעה במשפחה אינה מקובלת בשום צורה. תתעוררו". המועדון הגיש תלונה רשמית במשטרה על מנת שזו תתחיל חקירה ותעניש את האשמים.

תגובת מטה המאבק (savehapoel): "אין לנו כל קשר למעשה זה ואנחנו מגנים כל שימוש באלימות ולכן ניהלנו מאבק דמוקרטי ולא אלים הקורא לאלי טביב לעזוב את הקבוצה. אנחנו קוראים באופן נחרץ להמנע מלהאשים את אוהדי הקבוצה בהאשמות חסרות ביסוס, עד שיוכח אחרת. נמשיך למחות בכל הכלים הדמוקרטיים והחוקיים כפי שעשינו עד כה, ונמשיך לקרוא להמנעות מאלימות עד שאלי טביב יעזוב את הקבוצה".

the new Skype!
0‏‏תגובות
גלול למעלהגלול למטה

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק