מונדיאל 2014
www.one.co.il (© כל הזכויות שמורות. סיטינט בע"מ 1999-2013)
עודכן: 14/10/2013 | מאת מאת יגאל ברמן| www.one.co.il

דובב גבאי סובל מפציעה ובספק למשחק מול ק"ש

חלוץ ב"ש הפצוע בעצם הזנב יעבור צילום כדי לאמוד את חומרת הפציעה, פאיוביץ' לא יהיה כשיר. שעת המשחק בשבת שונתה ל-19:00, כ-8,000 יגיעו לווסרמיל


דובב גבאי סובל מפציעה ובספק למשחק מול ק"ש

דובב גבאי. בספק למשחק מול ק"ש (יוסי ציפקיס)

בהפועל באר שבע הדגישו עוד בעונה שעברה כי יעשו מאמצים להתחשב בציבור האוהדים שומרי המסורת של הקבוצה וכך היה גם אתמול כשהתקבלה ההודעה על שעת המשחק הקרוב בשבת מול עירוני קריית שמונה שנקבעה ל-18:40 - שתי דקות בלבד לפני צאת השבת בבירת הנגב.

הנהלת המועדון פנתה להתאחדות לכדורגל ולגוף המשדר על מנת לדחות את פתיחת המשחק כדי לאפשר לאוהדים להגיע לאצטדיון בזמן והגופים השונים התחשבו בפנייה של המועדון והחליטו לדחות את פתיחת המשחק לשעה 19:00.

בתוך כך, הקבוצה ממשיכה להתאמן ללא ארבעה שחקנים שנמצאים בנבחרות השונות. הקפטן אליניב ברדה והמגן אופיר דוידזאדה שנמצאים עם הנבחרת הלאומית בעוד הקשר לוטם זינו בסגל הנבחרת האולימפית והשוער אוסטין אג'ידה שלא שיחק אמש בניצחון של נבחרת ניגריה על אתיופיה.

החלוץ דובב גבאי שקיבל מכה חזקה בעצם הזנב במשחק האחרון מול מכבי חיפה לא הצליח לסיים את האימון ונמצא בספק למשחק מול קריית שמונה בשבת. מחר בבוקר יעבור החלוץ צילום כדי לאמוד את חומרת פציעתו כשבקבוצה מקווים שלא מדובר בפציעה חמורה וגבאי יהיה כשיר.

הבלם טומיסלאב פאיוביץ' עדיין סובל ממתיחה בשריר האחורי, לא התאמן גם בבוקר ולא יהיה כשיר למשחק הקרוב כשבכל מקרה וויליאם סוארס ובויאן מרקוביץ' שהצטיינו במשחקים האחרונים ימשיכו בהרכב.

במועדון מצפים ל-8,000 אוהדים מקומיים שיגיעו לעודד את הקבוצה במשחק מול הקבוצה הצפונית במטרה לדחוף אותה לעוד ניצחון. "האוהדים שלנו נתנו תצוגה מדהימה בחיפה ואנחנו יודעים שהם ימשיכו לתמוך בנו גם השבוע", אמרו במועדון.

the new Skype!
0‏‏תגובות
גלול למעלהגלול למטה

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק